Rusza nasza baza SMS/MMS

Od dziś rusza serwis SMS/MMS w naszym związku zawodowym. Wszyscy członkowie którzy podali swój nr telefonu komórkowego dodani zostali do naszej bazy telefonicznej i dzięki temu na bieżącą będą informowani po przez wiadomości tekstowe o najważniejszych wydarzeniach, decyzjach, spotkaniach itd. 

Dzięki temu będziemy mogli w lepszy sposób dotrzeć do was z naszymi informacjami. Wszyscy Ci którzy jeszcze nie podali swojego numeru telefonu a chcą dołączyć do naszej bazy, proszeni są do zgłoszenia się do siedziby biura. 

Od teraz zawsze będzie można na nr 531867772 wysłać wiadomość lub zapytanie do nas, zdjęcia z wycieczek czy też innych ciekawych wydarzeń, które potem umieścimy na stronie i naszym Facebooku.

Mamy nadzieję, że znacząco wpłynie to udogodnienie na nasze relacje z członkami i wzmocni naszą knurowską Solidarność.  Osoby które są naszymi członkami i chcą od teraz otrzymywać wiadomości na telefon, a nie podały jeszcze swojego numeru zapraszamy niezwłocznie do biura i uzupełnienie swoich danych.