BIESIADA PIWNA 2018

Tegoroczna Biesiada Piwna Solidarności uzyska niezwykłą oprawę i wyjątkowy styl. Biesiada bowiem tym rożni się od karczmy, że za sąsiada przy stole mamy partnera do tańca, a nie tylko kolegę do toastu. 

Nasza odbędzie się 17 listopada, w sobotę o godzinie 16.00, na sali MOSIR w Szczygłowicach. Kształt jej ulegnie pewnej modyfikacji, ze względu na charakter i organizację imprezy. Od poniedziałku 22 października będą trwały zapisy na nią,  połączone z odbiorem kufli i gadżetów dla każdego członka. I tu nastąpi również pewna modyfikacja. Stoły na biesiadę będą okrągłe, 10 osobowe i ponumerowane. Dlatego każdy zapisujący się, wybiera od razu stół przy którym on wraz z osobą towarzyszącą lub bez niej, zasiądzie. Dzięki temu ogarniemy chaos jaki zapanowałby  na sali, kiedy zjawicie się wszyscy na raz. 

Elegancki strój na taką imprezę to podstawa. Mundur górniczy będzie premiowany.  Jadła, napojów i przekąsek nie zabraknie. Dobrą muzykę zapewni zespół  MJUSIQ i gwiazda diso polo, formacja muzyczna FOX. Jednym słowem, będzie i co zjeść, i potańczyć też się da. Dla naszych pań, nie zabraknie szampana, dla panów tradycyjnie piwo w każdej ilości. (Uwaga by nie przesadzić przy żonie czy narzeczonej:-).

W trakcie biesiady przewidziano konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Będą również przemówienia, ale przewodniczący zarzeka się, że tylko 5 minut…..

Jednym słowem 17 listopada sala w Szczygłowicach przeżyje nasze prawdziwe oblężenie. Przewidziany czas zakończenia zabawy to północ. Przewidziana ilość piwa wyliczana jest już w  hektolitrach. Przewidziana ilość gości… zależy od Was.