Aktualizacja luty 2020

AKTUALIZACJA LUTY 2020
1. Dziś 10 wiec wypłata. Oby satysfakcjonowała każdego.
2. PITY za 2019 wydawane będą od jutra tj. 11 luty
– Ruch Knurów w Rachubie nad Działem Szkoleniowym
– Ruch Szczygłowice w Budynku Związkowym, tam gdzie paczki dla dzieci na święta 11.02.2020 potem do końca tygodnia w pokoju 302 w Budynku Dyrekcji
Pity wydawane będą do końca tygodnia w godzinach od 06.00 do 14.00. Ci co nie zgłoszą się sami otrzymają je drogą pocztową.
3. „14-tka” wypłacana będzie do 14 lutego. Na ten moment nie ma żadnego zagrożenia w temacie. Ucinamy więc plotki jakie rozsiewają niektórzy „ambitni” związkowcy.
4. Akcja „Paczka” i „Kufel” zakończona. Zostało nam kilka kufli. Zapraszamy po nie emerytów z Koła Emerytów.
5. Kończymy zapisy na wczasy wakacyjne. Ilość chętnych zaskoczyła nas. Bezkonkurencyjne znowu okazały się Łazy. No cóż (cena x ilość dni x jakość = Łazy)!
6. PLAY kończymy zapisy na 4 grupę. Już 140 osób korzysta z PLAY w Solidarności. Oferta tak ciekawa, że aż doczekała się plagiatu.
7. Multisport – temat ciągle w trakcie realizacji. Szczegóły wkrótce.
8. Hajerówka jak większość widziała gotowa i każdy członek może ją wynająć na własne potrzeby imprezowe. W pełni wyposażona kuchnia, 60 miejsc, nagłośnie, TV i Internet. Nic ino korzystać!
9. Kuligi w Wiśle w ramach integrowania ofert Ruchu Szczygłowice i Knurów. 15 luty sobota o godz. 11.00 ruszają Szczygłowice. 29 luty godz. 09.00 Knurów. Udanej zabawy.
10. Babski Comber w Ustroniu. Żeńska ekipa z Knurowa jak zawsze w 1 dzień wyczerpała limit i piszemy na rezerwę. W Szczygłowicach jeszcze kilka miejsc. W Solidarność SiG ekipa też w trakcie kompletowania. Udanej zabawy drogie panie.
11. Wielkanoc nad Bałtykiem. Zapisy zakończone. Święconka nad morzem to jest to.
12. Parking przy Hajerówce – kolejny etap. Wypadki, ograniczenie widoczności, blokowanie dojazdu. Nawet Policja nie dała rady. Teraz postawiono na beton. Zobaczymy czy zdadzą egzamin.
13. Zabawa Karnawałowa 22 lutego w NOCIE. Start godzina 18.00. Obowiązują stroje wieczorowe (w dresach nie wpuszczamy).
14. Dzień dziecka 2020: Energylandia, Twin Piks czy może nowość Suntago Water Park Poland. Decydujcie sami.
15. W maju planujemy rodzinną wycieczkę weekendową do Murzasichle z wypadem na Słowację na „Ścieżkę w koronach drzew”, zabawą integracyjną z góralską muzyką oraz animatorką dla dzieci oraz Gorącym Potokiem. Szczegóły wkrótce.
16. W czerwcu planujemy rodzinny wyjazd jednodniowy do kopalni Soli w Bochni. Dzieciaki będą miały uciechę!
17. Byle do Świąt….Wielkanocnych.