Rowerowa Ruda – rower, kolej, obiad

Wsiąść do pociągu byle jakiego…..ale jak, ja na rowerze jestem?! Z rodziną! Acha, pan/pani chyba z Solidarności? TAK! To nie ma problemu.
Tak wkrótce wielu z was usłyszy w kasie kolei wąskotorowej w Rudach. I wsiądzie do pociągu. I to jakiego!

Od środy zaczynamy zapisy na rowerową wyprawę rodzinną do Rud. Jak?

Proste. Wsiadacie na swoje rowery. Wcześniej jednak zgłoście się do naszego biura w Knurowie i zapiszcie się na listę u Krzysztofa lub Wojtka! Zasady proste.
– 10zł za osobę członka i jego najbliższą rodzinę,
– za to dostaniecie bilet na wąskotorówkę w Rudach do wykorzystania w tym roku, karnet na obiad dwudaniowy i deser w restauracji w Rudach.
– termin: kiedy chcecie wsiąść na rowery i pojechać do Rud, karnety i bilety można wykorzystać do końca roku (poniedziałki odradzamy, wtedy wszystko w Rudach odpoczywa)

Po co taka akcja zapytacie? Po pierwsze, bo rower to jedna z najlepszych rodzinnych wypraw i poprawy tężyzny po wakacjach. A zdrowie korzysta! Ogranicza was tylko wyobraźnia i kilometry. Dwa, bo każdy kocha kolej („fufy”🚂 jak mawiają bajtle piszącego). I trzy, każdy lubi dobrze zjeść. 1+2+3 (rower, pociąg, obiad) i sukces murowany.

Ten rok pełen jest niespodzianek. Jednych lepszych, drugich gorszych. My zaskakujemy was jak najlepiej. Bo po to jesteśmy!🙂

Uwaga kończymy zapisy. Jest już prawie 250 osób.