Poniedziałkowa aktualizacja

Poniedziałkowa aktualizacja na 10 sierpnia 2020.

1. Dziś wypłata.
2. Trwają wakacje. Zostało jeszcze 21 dni. Pogorzelica odpalona. Łazy rządzą! Niechorze nadgania. Mrzeżyno na koniec. Zagranica w tym roku odpadła, wiadomo dlaczego.
3. 500, 600, 700 kto Jeszce nie złożył wniosku, migiem do działu socjalnego.
4. Najbliższa jednodniowa wycieczka knurowskiej „S” to wyjazd rodziny w niedzielę 20 września do Bochni. Zapisy od przyszłego poniedziałku. Dotyczy knurowskiej „S”.
5. Zakończyliśmy zapisy na rowerowy wypad do Rud. Pomysł taki: jedziecie sobie rodzinnie rowerkami do Rud. Dostajecie bilet na wąskotorówkę oraz karnet na obiad (danie dnia i deser🍨). Ostatecznie zapisaliśmy 300 osób. Rudy w ten weekend miały istny najazd Solidarności. Zapisani mogą się zgłaszać do biura po bilety. Osoby zapisane powyżej pierwszej 200 od środy. Dotyczy knurowskiej „S”.
6 Zostały jeszcze karnety na Spartana! Za 60 zł 30 wejść. Dotyczy obu „S”. Zapisy do końca wakacji.
7. Wypad na grzyby we wrześniu! Planujemy. Góry Opawskie. Szczegóły wkrótce. Dotyczy knurowskiej „S”.
8. Ruszyliśmy z imprezami oddziałowymi w Hajerówce. Plan prosty: za 20 zł członek „S” ma zapewnianą imprezę oddziałową na najwyższym poziomie. Nowością jest grillownia z tyłu budynku. W sprawie kontaktować się z biurem do Wojtka. Pierwsze oddziały już są zapisane. Przy koronce dużych masowych imprez nie można więc bawimy się detalicznie, do 50 osób. Dotyczy knurowskiej „S”.
9. Play w knurowskiej i szczygłowickiej „S” ma już 200 uczestników programu. Odpalamy kolejna 6 grupę. Cena nadal bez zmian 14,60 za miesiąc. Najtaniej i najlepiej na rynku.
10. Energylandia – wydajemy bilety. Zapisy zakończone! Dotyczy obu „S”. Nadal prawie 150 biletów czeka na swoich właścicieli. Co z wami?
11. Babski Comber reaktywacja. 28 sierpnia w piątek impreza w Hajerówce dla naszych pań. Zapisy trwają. Koszt: 30zł od pani. Dotyczy knurowskiej „S”.
12. Ustalimy dalej co z Biesiadą. Jest nie lada kłopot! Limit 150 osób na chętnych 600. My to mamy problemy!…..
13. Mamy zgodę dyrekcji co do użycia kół wyciągowych z zlikwidowanego szybu Krywałd jako element dekoracji ronda w Szczygłowicach. Działamy.
14. Ruch Szczygłowice zaczyna zapisy na 5 dniowy wyjazd do Rowów w terminie 09 do 13 września. Cena 390 zł za całość! Zapisy w biurze „S” na Górniczej. Do tego impreza z DJem. Jest jeszcze kilka miejsc
15. Szczygłowicka „S” szykuje jednodniową wycieczkę do ZOO Wrocław. Knurowska niech się nie martwi, my reanimowaliśmy nasz wypad jednodniowy do Oceanarium w Wrocławiu na 24 październik. Standaryzacja idzie.
16. Zapisy na 3 dniówkę „Korona drzew w Słowacji” zakończone. W jeden dzień sprzedana cała wycieczka. Dołożyliśmy 2 autobus dla zapisanych na rezerwę.
17. Strzelnica dla członków szczygłowickiej „S” odpalona, ale czy się odbędzie, zależy od was. Koszt 50zł od członka. Limit 50 strzelców. Zapisy w biurze w Szczygłowicach. Wyjazd na strzelnicę 29 sierpnia 2020 godz 08.00 z parkingu po byłej zajezdni autobusowej.
18. No i na tyle.