Ochrona Prawna w knurowskiej „S”

Solidarność knurowska nie zasypuje gruszek w popiele i w nowym roku 2021 przygotowała dla was nową usługę obejmującą każdego chętnego członka.

Co to będzie zapytacie?🤔

Ochrona prawna dla członków knurowskiej „S”.

Zapytacie za ile to będzie?🤔

I tu NIESPODZIANKA! Was to nic nie kosztuje. Pieniądze na ta wyjątkową usługę pójdą z waszych składek. Wy nie poniesiecie żadnych dodatkowych kosztów ani nie wzrośnie wasza składka członkowska.

Zapytacie jak się zapisać?🤔

I tu ułatwienie! Wyślemy na wszystkie oddziały do każdego z was deklaracje członkostwa w tym programie, a wy możecie ja podpisać i zwrócić do biura na Dworcowej w Knurowie.

Zapytacie co daje nam ochrona prawna z knurowską „S”?🤔

Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” KWK „Knurów-Szczygłowice” Ruch „Knurów” podjęła współpracę z Axelo Business Services właścicielem marki DostępnyPrawnik.pl i wynegocjowała dla swoich członków wyjątkowe warunki opieki prawnej.

https://dostepnyprawnik.pl/ to platforma, która umożliwia wygodny kontakt z blisko 50 ekspertami bez wychodzenia z domu, gdyż pomoc prawna jest świadczona za pośrednictwem telefonu.

Możemy więc korzystać z wiedzy i wsparcia radców prawnych, adwokatów i doradców podatkowych. Jeżeli w ramach świadczonej pomocy okaże się niezbędne przygotowanie pisma lub dokumentu prawnego, prawnicy zrobią to dla was w ramach zapewnionej usługi.

Zapytacie o zakres i limity usług? 🤔

W Pakiecie Adwokat Domowy Rozszerzony jaki przysługuje naszej knurowskiej „S” macie takie usługi i w takich limitach jak:

– telefoniczna porada prawna – 12 połączeń

– opracowanie dokumentów prawnych – 4szt

– dostęp do wzorów dokumentów – bez limitów

– analiza dokumentów klienta – 5 razy

– sukcesja – jak zadbać o przyszłość rodziny – 4 razy

– doradztwo podatkowe – 2 razy

– doradztwo podatkowe w zakresie COVID-19 – 4 razy

– ochrona antyhejtowa – 3 razy

– cyberbezpieczeństwo – 3 razy

– tarcza antykomornicza – 2 razy

I jest to miesięczny limit wskazanych usług, a niewykorzystane usługi w danym miesiącu nie przechodzą na kolejny miesiąc.

Zapytacie jak skorzystać z tej usługi? 🤔

Usługa Wsparcia Prawnego realizowana jest w formie zdalnej. Członek knurowskiej „S” ma możliwość telefonicznego kontaktu z ekspertem.

Możecie uzyskać wsparcie prawne m. in. w sprawach związanych z:

  • Sprawy życia codziennego
  • przejęciem spadku
  • kradzieżą danych osobowych w Internecie
  • postępowaniem komorniczym
  • hejtem w Internecie
  • sprawami podatkowymi

Wsparcie prawne można uzyskać pod numerem telefonu 22 2765002 od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy, a także 24 i 31 grudnia każdego roku.

Aby skorzystać z usługi wystarczy wypełnić deklarację, którą wyślemy do każdego z was na oddział, dostarczyć ją do naszego biura na Dworcowej, poczekać na aktywacje systemu, a następnie zadzwonić pod wskazany numer oraz podać imię i nazwisko. I macie pełna ochronę prawną. W dzisiejszych czasach, niestety co raz bardziej potrzebną!

Zapytacie na koniec kiedy trafia do was wnioski, by je podpisać? 🤔

Operacja ruszy za tydzień  w poniedziałek. Koperty już mamy, i nie są „zabójcze” jak głosiły niektóre media! Spakujemy je i roześlemy do wszystkich członków na wszystkie oddziały według aktualnej rozpiski przynależności do danego oddziału. Jeśli do kogoś nie trafią, zapraszamy do biura.

Nowy rok, niby wszędzie cisza i spokój, a u nas jak nie MultiSport, to Ochrona Prawna. Działamy!