Rozdajemy za darmo etui antykradzieżowe na karty płatnicze.

Karty zbliżeniowe to temat, który wywołuje wiele kontrowersji. Organizacja płatnicze, banki, a nawet KNF przekonują, że hakerami odczytującymi dane z kart w autobusach można co najwyżej straszyć dzieci. Jednak co raz więcej z nas wykonuje drobne płatności zbliżeniowo, a kwota możliwa do jednorazowej zapłaty ma lada moment  wzrosnąć do 100zł. Dlatego warto się jednak zabezpieczyć, zwłaszcza, że zbliża się sezon wakacyjny. Wtedy wielu z nas beztrosko bawi się na plażach czy w dyskotekach, a złodzieje zamiast straszyć nas nożami, przejdą spokojnie obok nas z podręcznym terminalem płatniczym. A kradzieży możemy się nawet nie dowiedzieć.

Dlatego knurowska Solidarność proponuje wam etui RFID zwane także etui antykradzieżowym.  Jest to najprostsza forma ochrony kart zbliżeniowych, ale i najskuteczniejsza. Póki nie wysuniemy karty z niego, nie ma możliwości odczytania z niego żadnych danych.

Etui antykradzieżowe za darmo rozdajemy swoim członkom w ilości 2 szt na osobę. Wystarczy zgłosić się do naszego biura. Zapraszamy. Naprawdę warto pomyśleć za w czasu o swoim bezpieczeństwie. I spokojnie cieszyć się zbliżającymi wakacjami.