Udany wypad rodzinny do Ostrawy

W dniu dzisiejszym 100 naszych członków wraz z rodzinami pojechało na wycieczkę zorganizowaną przez nasz związek do czeskiej Ostrawy. Jak widać na pierwszych zdjęciach, w kupie siła! 2 pełne autokary. Dzieci bardzo grzeczne i przejęte. Ich rodzice też. ZOO i Muzeum Techniki. Ciekawe połączenie tematyczne!
Interaktywne Muzeum Techniki U6 dla najmłodszych i nie tylko, było możliwością zapoznania się z techniką, działaniem maszyn i sprawdzeniem swoich umiejętności dosłownie we wszystkich dziedzinach technicznych: uruchamianie parowozu, aut, silników, statków…..podobało się chyba każdemu. 
A komu nie do końca, to popołudnie dla odmiany spędziliśmy w ZOO. 
Pogoda dopisała, a to 50 procent sukcesu. Na resztę zapracowaliśmy sami. Dzień pełen atrakcji, nauki i zabawy. A dla najmłodszych poznawania świata, nauki, techniki i przyrody. I czas spędzony z najbliższymi w doborowym towarzystwie. 
Na parkingu rano spotkaliśmy kolegów z innych związków którzy również wyruszyli do Ostrawy. Mamy nadzieję, że ich wyprawa udała się równie jak nasza.
A na koniec wielkie dzięki dla wszystkich którzy w drodze powrotne wrzucili złotówki i korony do skrzynki dla chorej Moniki Skorupa z Knurowa w ramach działania fundacji „Pomogęjakmogę” im. Świętej Matki Teresy z Kalkuty. Każdemu zostało trochę koron, a dla potrzebujących każda kwota to ważna kwota. Jesteście wielcy!
Za tydzień jadą kolejne dwa autokary. Bawcie się równie dobrze jak my.
I dziękujemy wszystkim za wspaniała atmosferę.