Rozdajemy maski antywirusowe w „Hajerówce”

Wielu z was dzwoni, przychodzi i pyta, kiedy dostaniemy maski antywirusowe. Wiadomość jest dobra! Dostaliśmy się na szczyt listy i już stukają nasz pierwszy tysiąc wielorazowych „bawełnianych” (niektórzy pytali o markę, więc „bawełniane”).
Jeśli nic się nie zmieni to od poniedziałku od godziny 10.00 wydajemy je w „Hajerówce”. Oczywiście wg. pewnych procedur: odległość od innej osoby, płyn od odkażania, i maski rozdzielone w kopertach lub workach.
Poniżej apel Dominika Kolorza który powinniśmy sobie wszyscy wziąć do serc. Zarówno inne związki zawodowe, a zwłaszcza Solidarność na innych zakładach, nasi członkowie, inne związki zawodowe i w ogóle wszyscy. Dla własnego dobra i bezpieczeństwa.
Pandemia koronoawirusa Covid19 to prawdziwy sprawdzian dla wielu z nas. I oby jak najwięcej zdało go!