Zgłaszajcie kandydatów na Oddziałowych SIPowców!

Wczorajsza tragedia na Ruchu „Szczygłowice” uświadamia jeszcze jedną rzecz: jak ważną i potrzebną instytucją jest Społeczna Inspekcja Pracy. Dlatego nie zwlekajcie ze zgłaszaniem kandydatów na oddziałowych SIPowców.

Termin zgłaszania kandydatów to 12 październik godz. 14.00. Kartę zgłoszeniową znajdziecie :- związków zawodowych, — Zakładowej Komisji Wyborczej (biuro ZZ Sierpień 80), – RCP w okienku, – Cechownia planistki oddziałowe- na naszej stronie i tutajWypełnioną kartę zgłoszeniową oddajecie Odzdiałwej Komisji Wyborczej najpóźniej do 12 października.Następnie Zakładowa Komisja Wyborcza na podstawie zgłoszonych kandydatów wydrukuje karty wyborcze i wyśle je w pakietach do Oddziałowych Komisji Wyborczych. W razie pytań dzwońcie do Przewodniczącego Zakładowej Komisji Wyborczej Mariusza Pawluka tel: 5070 lub Zbigniewa Gwiżdża tel: 5658.

Nie lekceważmy roli Społecznej Inspekcji Pracy!