AKTUALIZACJA POWAKACYJNA

1. MEDICOVER SPORT

Usługa działa i w knurowskiej i szczygłowickiej „S”. W programie uczestniczy prawie 200 osób.Program ruszył 1 października 2021 roku, a od wczoraj ruszyły zapisy na chętnych do grupy wrześniowej. Zapisy kończymy co miesiąc 15-tego.Osoby chętne muszą się zgłosić się do biura gdzie wybierzecie dla siebie swojej rodziny odpowiedni pakiet i wypełnicie odpowiednie deklarację i otrzymacie instrukcje, co dalej! A potem prosto na siłownie lub basen.Osoby rezygnujące z pakietu też muszą się zgłosić do biura.

2. PLAY

Finalizujemy 15 grupę na nowych warunkach. Teraz to 17,22 zł i 40 GB Internetu. Program działa już prawie trzy lata i właśnie przekroczyliśmy w nim 500 uczestników. We wrześniu grupy 6 i 7 przekroczą 24 miesiące w PLAY i będą przedłużały umowy na nowych warunkach. Skontaktujemy się z nimi SMSami. Rozpoczęliśmy zapisy do 16 grupy.

3. Prawnik w Solidarności AXELO

Usługa działa i ma już 500 zapisanych uczestników programu. Przypominamy, macie to w ramach składek i warto się zabezpieczyć zawczasu. Usługa pomogła już kilkudziesięciu z Was. Możecie uzyskać wsparcie prawne m. in. w sprawach związanych z:• Sprawy życia codziennego• przejęciem spadku• kradzieżą danych osobowych w Internecie• postępowaniem komorniczym• hejtem w Internecie• sprawami podatkowymi

Wsparcie prawne można uzyskać pod numerem telefonu 22 2765002 od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy, a także 24 i 31 grudnia każdego roku.

Aby skorzystać z usługi wystarczy wypełnić deklarację, którą wyślemy do każdego z was na oddział, dostarczyć ją do naszego biura na Dworcowej, poczekać na aktywację systemu, a następnie zadzwonić pod wskazany numer oraz podać imię i nazwisko. I możecie korzystać z ochrony prawnej.

4. Legitymacja Solidarności

Przypominamy o możliwości wyrobienia legitymacji Solidarności. Uprawnia ona do zniżek na stacjach Lotos, zniżek w PZU i PEKAO oraz do możliwości z korzystania z pomocy prawnej w ramach Solidarności. Wniosek o naszą legitymację możecie wypełnić w biurze.

5. Oddziałówki w Hajerówce

Za 20 zł od członka i 120 zł od nie członka mamy najlepsze imprezy oddziałowe na naszej kopalni. W nowym roku mamy jeszcze dużo wolnych terminów. Gorzej z komuniami.Nie masz gdzie zorganizować imprezy? Już masz! Sala nawet na 60 osób!

6. Nowe godziny pracy biura

W środy jak urzędy wydłużyliśmy godziny pracy do 18.00. Teraz z racji małej waszej aktywności zmieniliśmy je na 16.00. Teraz każdy zdąży podejść. Jeśli chcecie w tym dniu chwilówkę to trzeba ten fakt zgłosić, by zabezpieczono dla was odpowiednią kwotę.

7. Wakacje 2022

Solidarność knurowska zorganizowała największe zapisy wakacyjne na naszej kopalni. 8 różnych ofert, w tym 3 zagraniczne. W tym roku była Albania, Bułgaria i Bałkany z oferty zagranicznej, a w Polsce Pogorzelica , Łazy, Rowy, Gliczarów i hit wakacji Mrzeżyno. Szczegółowe informacje dotyczące tych wyjazdów i opłat znajdziecie tu: http://knurow.solidarnoscgornicza.org.pl/wakacje-2019/Pracujemy już nad ofertą wakacyjną na rok 2023

8. Biesiada 2022

Niestety, z racji tragedii na kopalniach Zofiówka i Pniówek zapadła decyzja o zakazie organizowania takich imprez w tym roku. Dlatego tez tradycyjna biesiada piwna odbędzie się w roku przyszłym, 14 stycznia 2023 w Białym Domku w Paniówkach. Zapisy i rezerwacja miejsc już od 3 października 2022. Limit 400 osób. Koszt to 100 zł od osoby, 200zł od pary. Standard imprezy jak w tamtym roku, wiec wiecie za co płacicie!

9. Paczka świąteczna 2022

W tym roku również dostaniecie od knurowskiej „S” paczkę barbórkowo-świąteczną. Akcja wydania paczek zaplanowana jest na dwa tygodnie przedświąteczne od 05 do 16 grudnia. Postaramy się wypełnić je tak samo dobrze, jak w tamtym roku.

10. Pomagamy Ukrainie

Od początku konfliktu na Ukrainie działamy aktywnie w pomocy uchodźcom. W Libiążu zorganizowaliśmy w sowim budynku miejsce dla uchodźców wojennych. Zorganizowaliśmy akcje mleko dla Ukrainy na naszej kopalni. Nasi członkowie związkowym busem dostarczyli pomoc dla strażaków z Lwowa i przywieźli kolejne rodziny ukraińskie uciekające przed wojną.

11. Jesteśmy dla Was i czekamy na wasze nowe pomysły dla nas!